Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

E Emlak Maskot Tasarımı » Zeytinburnu Web Tasarım Tek çatı altında, birden çok emlak markasının tanıtım ve marka strateji kapsamında tasarlanan, E Emlak Maskot Tasarımını buradan inceleyebilirsiniz.
E Emlak Maskot Tasarımı

E Emlak Maskot Tasarımı

E-Emlak Projesi Zeytinburnu Web Tasarım ve Zeytinburnu Patent firmasının iştiraki olduğu Etkin Patent' in yaratıcı paket projelerinden biridir. E-Emlak ve E-Emlak bünyesinde yer alan 70 adet emlak portalının markalaşmasını katkı sunacak önemli bir semboldür.

E-emlak projesi ilk defa emlakçıların markalaşmasına önemli katkı sağlayacak proje olmasının yanı sıra franchising anlayışında da köklü değişimlere imza atacaktır.

Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün, hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.

E-Emlak projesi henüz yapım şamasında olduğundan detayları paylaşılmamaktadır. Proje yayına verilip lansmanları yapıldığında ayrıntıları burada paylaşacağız.

Marka Şehir Zeytinburnu” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  web tasarım,  logo tasarım projeleri “ Zeytinburnu Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inceleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza, yeni pazarlar bulmanıza katkı sağlanmaktadır.

Zeytinburnu Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.