Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

EnSon Moda Web Tasarımı » Zeytinburnu Web Tasarım EnSon Moda Web Tasarım proje ayrıntılarını, verilen SEO danışmanlık hizmetlerini ve diğer ayrıntıları buradan inceleyebilirsiniz.
EnSon Moda Web Tasarımı

EnSon Moda Web Tasarımı

Ensonmoda.com iştiraki olduğumuz Etkin Patent' in moda portalıdır.Güncel Moda Haberleri, Güzellik, Sağık, Aksesur dahil bir çok moda ve modaya bağlı güncel haber ve yorumlar verildiği gibi tanınmış markaların ürün tanıtımları, haberleri ve kampanyalarını da yayınlanmaktadır.


2005 yılından beri yayın hayatına devam eden ensonmoda.com alan adınındaki "enson" ibaresi iştiraki olduğumuz Etkin Patent adına tescillidir. "enson" ibaresine ilave "market", "ajans", "reklam", "portal" vb. ilave eklerle de kullanılmaz. Kullanan bir kaç şahıs hakkında davalar açılmış/açılmaktadır.


Dolayısıyla marka tescili yapılarak korunmayan/korunamayacak olan hiç bir alan adını kullanmamanızı öneriyoruz. Bu gün belki karşılaştığınız risk olmayabilir ancak risk ortaya çıktığı zamanda da telafisi oldukça güç zararlarla karşılaşabilirsiniz.


Zeytinburnu Web Tasarım ve çözüm ortağımız olan Etkin Patent' e başvuru yaparak kullandığınız alan adının tescil kriterlerini, bir başkası adına tescilli olup olmadıklarını ve/veya adınıza tescili için danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Yakın bir zamanda sisteme kayıtlı tanınmış marka bayileri aracılığıyla online satış sistemlerinin de entegre edilmesi planlanan en son moda  2005 yılından beri yayınlanmaktadır.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Zeytinburnu Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.