Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

İzmir Patent Web Tasarımı » Zeytinburnu Web Tasarım Yaptığımız işlerden olan, İzmir Patent web tasarım sayfasını, özelliklerini, marka stratejilerini ve konumlandırma hikayesini buradan inceleyebilirsiniz.
İzmir Patent Web Tasarımı

İzmir Patent Web Tasarımı

İzmir Patent, ve İzmir Web Tasarım "Marka Şehir İzmir" proje kapsamında konumlananan Etkin Patent' in önemli iştiraklerindendir.


Öncelikle İzmir' in sahip olduğu değerlerin üzerine konumlandırılmış yenilikçi projeler üreterek İzmir' i önemli şehir pazarlama örnekleri arasında yer almasına katkı sunmak ve İzmir' de bulunan önceki ve sonraki İzmir markaların bu şehir pazarlamasından azami yararlanabilecek yeni markaların oluşmasına katkı sağlayacak web tasarım sayfaları hazırlanmıştır.


"Marka Şehir İzmir" Projesi kendi başına özgün ve ayırt edici ama aynı zamanda Etkin Patent' in "marka şehir" proje konseptinde uygun bir şekilde tasarlanmıştır.


"Marka Şehir İzmir" in  web tasarımlarında en yeni Web yazılım teknolojileri kullanılmış özellikle Google AMP  özel mobil sayfa ve responsive tasarım (Mobil ve tablet cihazlara uyumlu) teknoloji kullanılarak hemen  herkesin her türlü cihazla her yerden daha kolay erişimi ve incelenmesi sağlanmıştır.


İzmir Patent ve İzmir Web Tasarım sayfalarında kullanılan logo ve kurumsal kimlik "marka şehir" proje konseptine uygun olmakla birlikte, yapılan bir araştırma da,  izmirlilerin kendilerini en çok ifade ettikleri rengin mavi olduğu sonucu üzerine, İzmir Patent ve izmir Web Tasarımın kurumsal renginin mavi olmasına karar verilmiştir.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Zeytinburnu Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, Com TR Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.