Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

M-Group İnşaat Logo Tasarımı » Zeytinburnu Web Tasarım M-Group İnşaat Logo Tasarımı projesini, marka stratejisini, renklerini ve konumlandırma hikayesini buradan inceleyebilirsiniz.
M-Group İnşaat Logo Tasarımı

M-Group İnşaat Logo Tasarımı

M-Group İnşaat marka ismi, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı ve kurumsal web tasarımı paket proje kapsamında tasarlanmıştır.


Özellikle konut sektöründe, önceden yurt dışı kazandığı deneyimi ülkemize taşıması ve öncelikli hedefini yaşanabilir doğa ve çevre ile olabildiğince uyumlu, huzurlu konutlar olarak belirleyen m-group logo ve kurumsal kimlik tasarımı da modern ancak doğa öncelikleri ön planda tutularak az katlı, çevre duyarlı konut üretimi fikri üzerine inşa edilmiştir.


Kurumsal renkleri ise değer ifadesini zihnimizde anında çağrıştıran altın sarısı rengi tercih edilmiştir.M-Group ismi ise şirketin konusunda deneyimli ekibinin yanı sıra konusunda uzman çözüm ortakları ile birlikte proje üretim yetenekleri nedeniyle tercih edilmiştir.


Her aşamasında büyük bir heyecan duyduğumuz M-GROUP marka ismi, Logo ve kurumsal kimlik tasarımı ve kurumsal web sayfasının şirketin lansmanlarında oldukça etkili olacağına inanıyor ve bu yolda başarılı olmaları na gönülden arzu ediyoruz.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Zeytinburnu Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.