Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Marka Tescil Hazır Web Sitesi » Zeytinburnu Web Tasarım Marka Tescil Hazır Web Sitesi şablonları, fiyatları, avantajları, örnek web tasarım sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.
Marka Tescil Hazır Web Sitesi

Marka Tescil Hazır Web Sitesi

Marka Tescil başvurular hakkında kısa bilgileri paylaştığımız bu kurumsal web tasarım sayfasını Kobilere hemen kurabilecekleri formatta hazır web sitesi olarak satmaktayız. BURADAN ilgili  hazır web tasarım sayfasını inceleyebilirsiniz.


Ayrıca diğer hazır web site ve özelliklerini BURADAN inceleyebilirsiniz


Zeytinburnu Web Tasarım olarak, Kurumsal Web Tasarım sayfalarının mutlaka ayırt edici olması, kurum ve/veya markanın özelliklerini kullanıcıya anlaşılır net bir şekilde iletmesi gerektirmektedir. Zaten incelemekte olduğunuz bu web tasarım sayfasının da temel özelliği arka plan resimleri değiştiği zaman tamamen web tasarım değişmekte, size özgü ve özgün web tasarım sayfası halini almaktadır.


Dahası içerik ve ürün resimlerini çok kolay ekleyebileceğiniz, güncelleyebileceğiniz çok kolay yönetim paneli sayesinde çok az bir bilgisayar bilgisine sahip kişiler bile sayfanıza içerik ekleyebilir ve/veya güncellenebilir.


Daha önemlisi bu web tasarım sitesi diğer hazır sitelerle karıştırılmamalıdır. Yeni herhangi bir yerden ücretsiz olarak elde edilmiş ve satışa sunulmuş web tasarım sayfaları değillerdir.


Zeytinburnu Web Tasarım firmasının iştiraki olduğu Etkin Patent tarafından KOBİ' lere özel olarak hazırlanmış bu web tasarım sayfası, SEO optimizasyon yapılmıştır. Daha önemlisi Mobil ve Tablet cihazlara duyarlı ve uyumlu yeni tasarım teknolojileri kullanılmıştır.


Etkin Patent marka başvuru anında en azından hemen markanın lansmanı yapılması için geliştirdiği web tasarım sayfasıdır.Aynı gün hem marka başvurunuzu yapabilir hem de başvuru yaptığınız marka ve/veya şirketinizin com tr com vb. alan adını tahsis edebilir ve içerikleriniz ve resimleriniz hazırsa aynı gün web sayfanızı çok kolay yayınlayabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgileri müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Zeytinburnu Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.